ثبت دیدگاه

اجتماع عظیم عاشوراییان در شام غریبان

DSC_7700 copy

شب پایانی روضه حسین نوری که خاموش نمی شود؛

اجتماع عظیم عاشوراییان در شام غریبان

۲۰ / شهریور / ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴ ق.ظ

آخرین شب از ویژه برنامه روضه محرم عاشوراییان با سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی و مداحی محمد طالبی و حضور گسترده زائران حسینی ۱۹ شهریورماه برگزار گردید.

در این مراسم نوجوانان گروه سرود عاشوراییان با در دست داشتن شمع و فانوس در بین عزاداران حسینی حاضر شدند و اجرایی متفاوت از قطعه «شام غریبان» با تک خوانی هادی پورشفیعی را به نمایش گذاشتند.

در ادامه سید حمیدرضا همراه مدیر شورای اجرایی عاشوراییان در جمع مخاطبین برنامه حاضر شد و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تیم سرود به آلبوم «شیشه عطر» که شامل اجراهای گروه سرود عاشوراییان در دهه محرم می باشد اشاره کرد که در غرفه محصولات برای ارائه به علاقمندان موجود می باشد.

همچنین راه های ارتباطی با عاشوراییان را از طریق سایت www.ashouraiyan.com و کانال عاشوراییان در شبکه های اجتماعی به نشانی @ashouraiyan عنوان کرد و گفت: جهت اطلاع از برنامه های عاشوراییان در طول سال می توانید این مجموعه فرهنگی را در فضای مجازی و «بهشت» هیئت هفتگی مجموعه فرهنگی عاشوراییان که هر هفته یکشنبه شب ها بعد از نماز مغرب و عشاء در دفتر مجموعه برگزار می شود؛ دنبال کنید.

مدیر شورای اجرایی ضمن قدردانی از مشارکت مخاطبان برنامه برای کمک به روضه عاشوراییان در شب عاشورا، بیان کرد: کمک به روضه عاشوراییان فقط کمک مالی نیست. دوستان با هر تخصص و مهارتی که در اختیار دارند، جهت انجام فعالیت های اجتماعی و مشارکت در گروه های جهادی می توانند به عاشوراییان کمک کنند و برای ثبت نام به غرفه یاوران حسین مراجعه نمایند و در پایان با حلالیت و سپاسگزاری از همراهی کلیه عزاداران حسینی در ۱۱ شب برگزاری روضه عاشوراییان، برندگان مسابقه واقعیت افزوده دانش آموزی را معرفی و جوائز آن ها را اهدا کرد.

حجت الاسلام شهاب مرادی در آخرین منبر خود گفت: تأسف نسبت به گذشته تو را از نیل به آینده باز می دارد. وقتی غصه گذشته را می خوری ذهنت توانایی حل مشکلات آینده را از دست می دهد. پیروزی در دوراندیشی است و دور اندیشی با پیروزی است. از شکست نترسید. آدم مسئولیت پذیر وقتی شکست می خورد نا امید نمی شود. در پایان نیز محمد طالبی زیر خیمه اباعبدالله به مداحی پرداخت.

گفتنی ست قرائت زیارت عاشورا توسط صابری و مداحی سنتی حاج احمد صغیر از دیگر آیتم های برگزاری این مراسم بود.

+ دیـــدگاه