ثبت دیدگاه

اجرای قطعه قرص قمر از آلبوم شیشه عطر

IMG_8206

ادای دین گروه سرود عاشوراییان؛

اجرای قطعه قرص قمر از آلبوم شیشه عطر

۱۸ / شهریور / ۱۳۹۸ - ۶:۰۹ ب.ظ

نهمین شب ویژه برنامه «حسین نوری که خاموش نمی شود» با سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی و مداحی محمد طالبی ۱۷ شهریور ماه با حضور خیل عظیم عزاداران حسینی و موثرین شهری در خیمه عاشوراییان برگزار شد.

در این مراسم گروه سرود عاشوراییان به همراه تک خوانی هادی پورشفیعی در شب حضرت عباس سلام الله علیها به اجرای متفاوت دو قطعه سرود با عنوان های علمدار و قرص قمر پرداخت و از دیگر آیتم های برنامه قرائت زیارت عاشورا توسط صابری و مداحی سنتی حاج رضا مشگین بود.

حجت الاسلام شهاب مرادی نیز در شب نهم روضه عاشوراییان گفت: یادگیری انتخاب رفتار است. بر سر مسیر انتخاب قرار بگیر. باید یاد بگیری وقتی در مسیر هیجان قرار می گیری درست انتخاب کنی؛ زود رنج نبودن نیاز به یادگیری دارد. وسواس نیز پیروی از شیطان است. چطور عقل دارید و از شیطان پیروی می کنید. نقطه ضعف های خود را بشناسید و برای برطرف کردن آن تلاش کنید.

گفتنی ست در شب تاسوعا ویژه برنامه خادمین محرم عاشوراییان با سخنرانی حجت الاسلام داستان پور و مداحی حمید علیمی برگزار گردید و روضه ویژه ظهر تاسوعا ساعت ۱۱:۳۰ با سخنرانی و مقتل خوانی حجت الاسلام طاهری و مداحی سرمست در خیمه عاشوراییان برپا خواهد شد.

+ دیـــدگاه