ثبت دیدگاه

ادای دین عاشوراییان به سردار آسمانی

سردار سلیمانی

در حرکتی میدانی و جهادی؛

ادای دین عاشوراییان به سردار آسمانی

۲۰ / دی / ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰ ب.ظ

حرکت میدانی و جهادی مجموعه فرهنگی عاشوراییان در بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی با برپایی ایستگاه فرهنگی در یکی از میادین اصلی شهر اصفهان، اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری عانا، مجموعه عاشوراییان پس از حضور در تشییع باشکوه علمداران جبهه مقاومت در تهران؛ همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها برای ادای دین به شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش ایستگاه فرهنگی را از روز سه شنبه ۱۷ دی ماه ۱۳۹۸ برپا کرد.

راه اندازی کمپین «نبرد با آمریکا»، ثبت نام نمادین برای نبرد، گرفتن عکس یادگاری و انتشار آن با هشتگ «انتقام سخت» در فضای مجازی، تریبون آزاد و گپ و گفت با مردم و پخش صحبت های آنان در نمایشگرها، «پخش زنده اخبار» مرتبط تلویزیونی و اجرای «سرودهایی در وصف حاج قاسم سلیمانی» با همکاری گروه سرود «نسیم بهشت» و «طاها» به صورت نمایشی در خیابان و همراهی جمعیت مردمی از ویژه برنامه های عاشوراییان در این ایستگاه فرهنگی ست.

این ایستگاه فرهنگی با ایجاد فضای بصری از عکس های سردار سلیمانی در میدان احمدآباد اصفهان و با حضور اعضای فعال فرهنگی مجموعه عاشوراییان همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۲ دایر است و پخش نماهنگ هایی با محتوای محور مقاومت جهت ایجاد فضایی حماسی، توزیع دمنوش و پوسترهایی با عنوان «سردار آسمانی» در میان مردم از دیگر فعالیت های این ایستگاه می باشد.

+ دیـــدگاه