ثبت دیدگاه

استقبال پرشور عزاداران حسینی از روضه عاشوراییان

شب هشتم محرم 98 (52)

ظرفیت تکمیل؛

استقبال پرشور عزاداران حسینی از روضه عاشوراییان

۱۷ / شهریور / ۱۳۹۸ - ۱:۳۴ ب.ظ

هشتمین شب مجلس سوگواری اباعبدالله عاشوراییان ۱۶ شهریورماه در حالی برگزار شد که خیمه اصلی، سالن جنبی و گذر شهر عاشوراییان مملو از جمعیت بود.

به گزارش پایگاه خبری عانا در شب حضرت علی اکبر علیه السلام پس از قرائت زیارت عاشورا توسط صابری و شعر خوانی شاعر آیینی اهل بیت عباس شاهزیدی (استاد خروش)، گروه سرود عاشوراییان با اجرایی متفاوت مورد استقبال مخاطبان قرار گرفتند و مراسم با بیان نکاتی توسط سجاد امیری مجری برنامه راجع به چگونگی حمایت از عاشوراییان و اهدای جوایز به برندگان مسابقه واقعیت افزوده ادامه یافت و با سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی و مداحی برادر محمد طالبی به پایان رسید.

از دیگر حواشی این شب بازدید حجت الاسلام مرادی از پنج غرفه واحد خواهران و گذر دانش آموزی بود، وی ضمن گفت و گو با مسئولین هر بخش با تأمل در غرفه محصولات عاشوراییان و توصیه به کتابخوانی، کتاب های خاطرات سفیر نوشته نیلوفر شادمهری، سلام بر ابراهیم زندگی نامه شهید ابراهیم هادی، آب هرگز نمی میرد خاطرات سردار جانباز سلگی و آن بیست و سه نفر خاطرات احمد یوسف زاده را از کتاب های خواندنی معرفی کرد و در ادامه به گپ و گفت با زائران حسینی پرداخت.

سخنران روضه عاشوراییان در شب حضرت علی اکبر علیه السلام بیان کرد: انسان مسئولیت پذیر هدف، برنامه، استمرار و پشتکار دارد و با دیگران روابط سالم برقرار می کند. لازمه روابط سالم دیدن، درک کردن و فهمیدن است.

وی در پایان افزود: اگر می خواهید انتقاد کنید از عملکرد و کارکرد انتقاد کنید؛ به نقطه ضعف طرف مقابل کاری نداشته باشید. مسخره کردن نشانه فتوت نیست. انتقاد را درست و روشن انجام دهید. سوالی بپرسید که بوی اهانت، توهین، تملق و دورویی ندهد.

گفتنی ست ویژه برنامه حسین علیه السلام نوری که خاموش نمی شود سه شب دیگر خیابان سجاد، روبروی گلستان شهدا، پرچم عاشوراییان برگزار خواهد شد.

+ دیـــدگاه