ثبت دیدگاه

استکان های روضه محصول جدید عاشوراییان

shab 2_97 (15)

سبک زندگی دینی؛

استکان های روضه محصول جدید عاشوراییان

۰۶ / مهر / ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶ ق.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان امسال با ارائه محصولات متنوع نشان داد در عرصه سبک زندگی دینی بی تفاوت نیست و در راستای اهداف و شعار ویژه برنامه محرم خود پیش می رود.

این مجموعه فرهنگی با هدف موج آفرینی، اصلاح سبک زندگی دینی و تأمین هزینه فعالیت های فرهنگی خود اقدام به راه اندازی کانون محصولات کاربردی عاشوراییان تحت عنوان «کمک» کرده است که امسال نیز چند محصول ویژه را در غرفه محصولات به مخاطبان ارائه کرد.

تلاش عاشوراییان این است که هر ساله در واحد محصولات، تولیدات جدیدی را ارائه دهد. امسال نیز محصول جدیدی را تولید کرده که استکان های روضه است؛ از سال گذشته لیوان های یکبارمصرف در روضه عاشوراییان جمع آوری شد و جهت پذیرایی عزاداران از استکان های روضه در دمنوش خانه استفاده گردید که با استقبال خوب مخاطبان برنامه برای عرضه در واحد فروش محصولات مواجه شد؛ امسال نیز این استکان ها با طراحی جدید و جنس ایرانی با کیفیت در غرفه محصولات عرضه می شود.

کتاب «دینی که آنها می گویند، نه!» از دیگر محصولات جدید غرفه محصولات بود که مجموعه سخنرانی های سال گذشته حجت الاسلام محمدرضا زائری در روضه عاشوراییان است که با همکاری نشر آرما به چاپ رسیده به علاوه دی وی دی تصویری هرشب برنامه با عنوان «بی تفاوت ها سقوط می کنند!» نیز برای مخاطبان تهیه شده بود.

به گزارش خبرگزاری عانا دیگر محصولاتی که از تولیدات گذشته عاشوراییان ارائه می شد می توان به دمنوش های گیاهی تحت عنوان «به سبک زندگی دینی بنوشید» اشاره کرد که در چند طعم به لیمو، سیب، به، چای ترش و بادرنجبویه با بسته بندی های متفاوت، ذکر خواص و طرز تهیه آن جهت اصلاح تغذیه عرضه می شد، همچنین تسبیح «سبحه» محصول پرفروش عاشوراییان برای مخاطبان جوان ارائه شد که قابلیت تبدیل به دستبند شدن را هم دارد؛ علاوه بر این کتاب سبک زندگی در دو جلد با عنوان های «حواسمان باشد» و «یادم باشه» در باب ضرورت و چرایی سبک زندگی و تفریح و نشاط و درسنامه فرهنگی با دوجلد در غرفه محصولات به چشم می خورد.

عاشوراییان با در نظر گرفتن یکی از محوریت های برنامه که بحث مطالعه و کتابخوانی بود، جهت ترویج کتابخوانی کتاب هایی ویژه نوجوانان که مجموعه داستان های طنز دفاع مقدس است با عنوان های «اکبر کاراته و آقایون کچل»، «اکبر کاراته و بچه ننه ها» به نویسندگی محسن صالحی حاجی آبادی ارائه کرد. همچنین کتاب های ادواردو، پادشاهان پیاده و موکب آمستردام به نویسندگی بهزاد دانشگر، رنج مقدس و خاطرات سفیر و محرمانه با مادران از دیگر تولیدات فرهنگی در غرفه محصولات عاشوراییان بودند.

گفتنی است کتاب موکب آمستردام برای اولین بار با حضور بهزاد دانشگر در روضه عاشوراییان رونمایی شد که در غرفه محصولات با امضای نویسنده کتاب به فروش می رسید.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند در طول سال با مراجعه به فروشگاه اینترنتی «http://komak-shop.com» محصولات فرهنگی عاشوراییان را خریداری کنند یا جهت سفارش با شماره تماس ۰۹۱۳۰۲۹۰۰۶۶ ارتباط برقرار نمایند.

+ دیـــدگاه