ثبت دیدگاه

بهار اجتماع بزرگ خانواده عاشوراییان

Untitled-2

شما به یک مهمانی دعوت شده اید؛

بهار اجتماع بزرگ خانواده عاشوراییان

۲۳ / فروردین / ۱۳۹۷ - ۷:۴۱ ب.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان طبق سنت هر ساله در آستانه سال جدید و همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی ویژه برنامه «صبح روز عاشوراییان» را با هدف اجتماع خانواده بزرگ عاشوراییان جمعه ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد کرد. در این مراسم موثرین فرهنگی شهر، همراهان مجموعه، اعضای شورای مرکزی و سیاست گذاری عاشوراییان، اعضا و مجریان، هیئت هفتگی بهشت، دانش آموزان عاشوراییان و تمام افرادی که به نوعی با عاشوراییان در ارتباط هستند به همراه خانواده های خود در این گردهمایی حضور به هم می رسانند.

وجه تمایز و امتیاز مجموعه فرهنگی عاشوراییان در فعالیت های فرهنگی؛ استفاده از هنر و خلاقیت در هیئت است که به نوعی این مجموعه را در این عرصه پیشگام از سایر مجموعه های دیگر کرده است به همین علت روز عاشوراییان مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی برگزار می شود.

در این ویژه برنامه از شعار سال عاشوراییان رونمایی می شود و گزارشی از فعالیت های سال گذشته عاشوراییان و افق پیش روی این مجموعه در سال جدید ارائه خواهد شد، همچنین کلیات طرح و برنامه ها بیان شده و با تشریح اهداف مجموعه،  والدین اعضا و مجریان عاشوراییان بار دیگر با فعالیت ها آشنا می شوند. سخنرانی حسن مرادی فعال فرهنگی در عرصه اردوهای جهادی موسسه بلاغ مبین از دیگر برنامه های گردهمایی خانواده عاشوراییان است.

از اتفاقات ویژه مراسم صبح روز عاشوراییان اعطای نشان افسران جنگ نرم به مجریان براساس پارامترهایی همچون ایثار، همت، ادب، روحیه جهادی، مدیریت، خلاقیت و تخصص است. این مدال ها با ارزیابی فعالیت مجریان عاشوراییان در طی سال گذشته که به نوعی در جهت تحقق اهداف و پیشبرد عاشوراییان است به منتخبین اهدا خواهد شد. به علاوه موفقیت های اعضا در زمینه کسب مقام و رتبه علمی، ورزشی، هنری، پژوهشی در سطح استان و کشور در یک سال گذشته رصد می شود و به عنوان موفقیت برتر از آنان تقدیر خواهد شد و هدیه ای برای مجریانی که در طی سال ۹۶ ازدواج کرده اند یا نو رسیده داشته اند، تدارک دیده می شود.

گفتنی است برای اولین بار در روز عاشوراییان آیتم ویژه ای به معرفی و تقدیر از یک جریان فرهنگی مردمی کشوری پرداخته می شود که شاید کمتر کسی در کشور با این حرکت و جریان آشنایی داشته باشد.

لازم به ذکر است این مراسم ساعت ۹:۳۰ صبح آدینه ۲۴ فروردین ماه در تالار ادب واقع در خیابان باغ گلدسته برگزار می گردد.

+ دیـــدگاه