ثبت دیدگاه

بیست سالگی عاشوراییان در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی

photo_2019-02-11_21-18-16

بی تفاوت نیستیم؛

بیست سالگی عاشوراییان در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی

۲۳ / بهمن / ۱۳۹۷ - ۲:۲۷ ب.ظ

آخرین شب ویژه برنامه بی تفاوت ها سقوط می کنند! ۲۱ بهمن ماه در حالی برگزار شد که تکبیر عزاداران فاطمه زهرا سلام الله علیها به همراه حجت الاسلام زائری به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راس ساعت ۹ شب در مسجد تکیه طنین انداز شد.
به گزارش خبرگزاری عانا سومین شب روضه فاطمیه عاشوراییان با مداحی حاج محمد یزدخواستی و اهتزاز پرچمی متبرک از حرم حضرت رقیه سلام الله علیها پرشورتر از شب های گذشته برگزار شد. این مراسم با قرائت حدیث کساء، تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط قاری طاهریان آغاز شد و در ادامه شاعر اهل بیت، ناصحی سروده هایی در مدح حضرت علی علیه السلام، حضرت فاطمه سلام الله علیها و مدافعان حرم سرود.
همچنین حجت الاسلام زائری در ادامه مباحث شب های گذشته گفت: اگر کسی خدا را دوست داشته باشد، نمی تواند نسبت به خلق خدا بی تفاوت باشد و آن ها را دوست نداشته باشد. خدا به قدری نسبت به مخلوقاتش محبت دارد که می گوید: هر کاری می خواهید برای من انجام دهید، برای مخلوقات من انجام دهید. الخلق عیال الله. قرار است محبت خدا به محبت انسان منجر شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر احساس کنی که آحاد مردم جامعه اعضای خانواده ات هستند، نمی توانی به آن ها ظلم کنی و بی تفاوت باشی. من به عنوان انسان با باور و اعتقاد دینی نسبت به امانت های خدا احساس مسئولیت می کنم؛ چون معتقدم باید نسبت به امانت ها پاسخگو باشم.
گفتنی است غرفه های عاشوراییان در آستانه روز پیروزی انقلاب اسلامی و ۲۲ بهمن ماه حال و هوای دیگری داشتند و با پرچم های ایران و شاخه گلی از کودکان استقبال کردند.

+ دیـــدگاه