ثبت دیدگاه

توقف قطار صله احباب در ایستگاه چهارم

6

مجموعه فرهنگی عاشوراییان؛

توقف قطار صله احباب در ایستگاه چهارم

۰۷ / فروردین / ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶ ق.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۷ میزبان چهارمین گردهمایی صله احباب بود.

به گزارش خبرگزاری عانا صله احباب سلسله جلساتی ست که به همت بانوان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مراکز فرهنگی برگزار می شود و اهداف برگزاری این گردهمایی آشنایی مجموعه های فرهنگی با فعالیت یکدیگر است که در حوزه دختران و خواهران فعال هستند، همچنین تحقق تشکیل جبهه انقلاب اسلامی به فرموده رهبری خطاب به مجموعه های فرهنگی است.

گفتنی ست جلسات گذشته صله احباب در مجموعه های فرهنگی فانوس، جامعه زینب سلام الله و حرم حضرت زینب بنت موسی بن جعفر علیه السلام برگزار شده است و در چهارمین گردهمایی به میزبانی مجموعه فرهنگی عاشوراییان از ۱۰ مجموعه فرهنگی مختلف مانند مجموعه فرهنگی دختران آسمان، نهضت نهج البلاغه ای ها، فانوس، شهید مدرس، دختران آفتاب و… دعوت شد که حضور پیدا کنند.

مریم فرشادفرد معاون اجرایی خواهران درباره آیتم های این گردهمایی گفت: در ابتدا خانم سلیمی عضو شورای مرکزی به معرفی فعالیت های عاشوراییان از ابتدای تأسیس پرداخت و با بیان رویکرد مجموعه در طراحی دستینه تربیتی، تبیین بیانیه محرم و موارد اجرایی؛ فعالیت های عمده و حرکت های جریان ساز عاشوراییان را تشریح کرد.

وی افزود: آیتم ویژه این مراسم کرسی آزاداندیشی بود که سوالات با موضوع نقش مجموعه های فرهنگی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای مدعوین ارسال گردید؛ در پایان نیز پس از پرسش و پاسخ از نمایشگاه دستاوردها و محصولات عاشوراییان بازدید شد.

+ دیـــدگاه