ثبت دیدگاه

خادمان افتخاری دانش آموز در روضه عاشوراییان

MG_9955

با حضور پرشور نوجوانان؛

خادمان افتخاری دانش آموز در روضه عاشوراییان

۲۹ / شهریور / ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴ ق.ظ

عاطفه حیدری مسئول نهاد تربیت واحد خواهران در حاشیه برگزاری مراسم سوگواری اباعبدلله زیر خیمه عاشوراییان از فعالیت ها و ویژه برنامه های غرفه ی دانش آموزی خبر داد و گفت: فعالیت های غرفه دانش آموزی شامل ثبت نام در باشگاه دانش آموزی شاب، قرعه کشی، معرفی کتاب، عکس یارگاری‌ و.‌.. است که توسط ۶۰ نفر از دانش آموزان و سرگروه های دانش آموزی در قسمت های مختلف عملی و اجرا می شود.

وی درباره ویژه برنامه های غرفه دانش آموزی به دعوت از مهمانان ویژه اعم از نویسندگان کتاب، کارشناسان و همچنین بخش جذب خادم افتخاری که به صورت متغیر خادم خیمه ی عاشوراییان در بخش کفش داری، انتظامات، ارزیابی و مهدکودک شده اند؛ پرداخت‌ و در ادامه از تغییر نام کلوپ دانش آموزی یاقوت به باشگاه دانش آموزی شاب خبر داد و تصریح کرد: فعالیت های شاب بعد از محرم هم به صورت مستمر برگزار خواهد شد و هدف کلی نهاد تربیت بعد از جذب دانش آموزان به منظور تأمین نیروی انسانی و تأثیرپذیری بیشتر مخاطب نوجوان به سمت مرجعیت دانش آموزی شدن است و این به منظور نادیده گرفتن بقیه مخاطبان نیست بلکه هدف سنگین تر کردن فعالیت های دانش آموزی است.

حیدری خاطر نشان کرد: در بخش رسانه هم عاشوراییان تلاش می کند حضور پررنگ تری در فصای مجازی داشته باشد که کانال ها و گروه هایی در همین امر مشغول فعالیت هستند و در سه ماه تابستان برای دانش آموزان کلاس هایی در جهت سواد رسانه برگزار شد که بازخورد های خوبی به همراه داشت.

مسئول نهاد تربیت خواهران به چالش های  پیش رو اشاره کرد و گفت: مشکلات بسیار است، کمبود نیروی انسانی مربی و تولید محتوا از چالش های جدی پیش روست که با تلاش و امید به خدا درصدد حل آنها هستیم

+ دیـــدگاه