ثبت دیدگاه

رونمایی از شیشه عطر

photo_2019-04-13_20-13-07

محصول جدید عاشوراییان؛

رونمایی از شیشه عطر

۲۴ / فروردین / ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰ ب.ظ

مجموعه «شیشه عطر» حاصل تلاش گروه هنری مجموعه فرهنگی عاشوراییان است که در طول سه سال همزمان با دهه اول محرم الحرام در روضه عاشوراییان اجرا شده است. این آلبوم شامل ۱۲ تراک صوتی با خوانندگی هادی پورشفیعی، دکلمه صابر خراسانی، آهنگ و تنظیم فرهاد کیانی، شعر محمدحسین ملکیان و اجرای گروه آوازی مولا به سرپرستی سعید شمس تهیه شده است.

ویژگی های این آلبوم روایتی متفاوت از شعرهای نوستالژیک در قالب جدید، ترکیب چند شعر آیینی  و استفاده از دستگاه های مختلف آوازی است. هادی پورشفیعی در مصاحبه با خبرنگار عانا درباره آلبوم شیشه عطر گفت: بنده ۱۰ سال است که کار موسیقی و آواز انجام می دهم و ۳ سال است که سرودهای آیینی را با این نگاه که در شان ائمه اطهار علیه السلام و مجموعه فرهنگی عاشوراییان باشد تولید کردیم. در ابتدا هدفمان رونمایی از آلبوم نبود و تنها قصدمان لذت بردن و برقراری ارتباط با مخاطبان و القای حس و حال خوب در شب های محرم ویژه برنامه عاشوراییان از سرودهای آیینی بود که طی این مدت استقبال و بازخورد خوب مخاطبان به گروه ما انرژی داد.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه از ارگان ها و سازمان های مختلف پیشنهاد همکاری داشتیم، درصدد جمع آوری قطعه ها شدیم، ۲۰ اثر طی این ۳ سال تولید کردیم که ۱۲ تراک آن برای آلبوم گزیده شد، از نوازندگان حرفه ای دعوت کردیم و برخی تراک ها تنظیم مجدد گردید. پورشفیعی در ادامه بیان کرد: علت ماندگاری این کارها نیت کسانی بود که برای تولید این آثار تلاش کردند، تقریبا ۵۰ نفر درگیر اجرای سرودهای آیینی شدند و اخلاص باعث شد کارها به دل بنشیند. طرح جلد آلبوم توسط آتلیه هنری کارگاه و گرافیست و همراه همیشگی عاشوراییان حامد مغروری طراحی گردید.

گفتنی است در آیتم رونمایی از آلبوم شیشه عطر در مراسم صبح روز عاشوراییان قطعه آینه به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان توسط گروه آوازی مولا و خوانندگی هادی پورشفیعی اجرا شد.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت komak-shop.com و یا تماس با شماره ۰۹۱۳۰۲۹۰۰۶۶ آلبوم شیشه عطر را تهیه نمایند.

+ دیـــدگاه