ثبت دیدگاه

سنجش هوش دانش آموزان در عاشوراییان

شب هفتم محرم 98(64)

در مسابقه آمده ایم فردا را بسازیم؛

سنجش هوش دانش آموزان در عاشوراییان

۱۶ / شهریور / ۱۳۹۸ - ۳:۰۰ ب.ظ

ششمین شب مجلس روضه امام حسین علیه الاسلام با حضور آیت الله طباطبایی امام جمعه اصفهان، سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی و مداحی حاج محمد یزدخواستی ۱۴ شهریورماه در خیمه عاشوراییان بر پا شد.

مراسم با شعر خوانی شاعر آیینی قاسم قادری با مضمون کربلا آغاز شد و پس از آن گروه سرود عاشوراییان با اجرای سرود حضرت قاسم علیه السلام با استقبال ویژه مخاطبان همراه گردید..

سید سعید حسینی مسئول بخش دانش آموزی در جمع عزاداران با دو خبر ویژه برای دانش آموزان حاضر شد و گفت: امسال به لطف اباعبدالله توفیق داریم دو فناوری ویژه را در حین برنامه استفاده کنیم . فناوری اول virtual reality یا واقعیت مجازی است که دانش آموزان با مراجعه به غرفه دانش آموزی می توانند از فیلمی که به صورت ۳۶۰ درجه همراه با صوت ویژه ای از واقعه عصر عاشورا استفاده کنند. تجربه جالب و متفاوتی که در راستای فضای محرم است. مورد دوم که در قسمت دانش آموزی بسیار مهم است و در خدمت دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم هستیم مسابقه ی واقعیت افزوده یا AR است که یک فناوری جدید است.

وی در ادامه مبحث خود و دغدغه والدین نسبت به آینده تحصیلی و شغلی فرزندانشان افزود: اکثر دانش آموزان اطلاع ندارند که چه رشته ای برای آنها مناسب است و در آینده درکدامیک موفق ترخواهند بود. قسمت دوم برنامه ثبت نام مسابقه «آمده ایم فردا را بسازیم» است که بر اساس نظریه هوش های چندگانه که علمی است از فرزندان شما تست هوشی گرفته می شود و براساس کارنامه کتبی که به آن ها داده می شود می توان میزان هوش های چندگانه آن ها را سنجید. در اینجا پیشنهاد ما برای انتخاب رشته، انتخاب شغل و موفقیت آینده فرزندتان براساس برتری هر یک از مدل های هوشی است لطفا برای ثبت نام در این مسابقه به غرفه دانش آموزی مراجعه کنید.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از اتفاقات مهم در مجموعه عاشوراییان این است که ما در برگزاری مراسمات بیشتر از حد تصور، وابسته به کمک ها و همراهی های مالی مخاطبانمان هستیم. به لطف خدا امسال توانستیم QR کد را داشته باشیم. پوسترهایی در جاهای مختلف مراسم نصب شده که می توانید آن را با تلفن همراه اسکن کنید که شما را مستقیم به سایت پرداخت مالی متصل می کند و می توانید پرداخت آنلاین به تومان داشته باشید. با اسکن QR کد می توانید راحت تر در پرداخت نذورات خود با عاشوراییان همکاری کنید.

حجت الاسلام شهاب مرادی در شب ششم با ادامه مبحث مسئولیت پذیری بیان کرد: آدمی که مسئولیت پذیر نیست، دچار بیماری علافی می شود که این بیماری مانند سرماخوردگی نیست و مثل وبا به جان آدم می افتد. کسی که مسئولیت پذیر است، هیچ گاه دچار این بیماری نمی شود

وی در ادامه افزود: در روز قیامت از تمام نعمت ها مورد بازخواست قرار می گیرید و از انتخاب هایتان سوال می شود. انتخاب گر باشید. خدا شما را انتخاب گر قرار داده است. گفتنی است روضه عاشوراییان پس از نماز مغرب و عشاء، روبروی گلستان شهدا تا پایان دهه اول محرم الحرام برگزار خواهد شد.

+ دیـــدگاه