ثبت دیدگاه

شما هم دعوتید

88

جشن 20 سالگی عاشوراییان؛

شما هم دعوتید

۲۲ / فروردین / ۱۳۹۸ - ۹:۳۴ ب.ظ

هرساله اجتماع سالانه خانواده بزرگ عاشوراییان مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی و در آستانه سال جدید با حضور موثرین شهری، همراهان، مدیران و اعضای مجموعه به همراه خانواده هایشان برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری عانا ویژه برنامه صبح روز عاشوراییان در آستانه ۲۰ سالگی فعالیت های این مجموعه، جمعه ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ برگزار می شود، در این ویژه برنامه از شعار سال عاشوراییان رونمایی می شود و گزارشی از فعالیت های سال گذشته عاشوراییان و افق پیش روی این مجموعه در سال جدید ارائه خواهد شد، همچنین رونمایی از آلبوم سروده های آیینی محرم تحت عنوان «شیشه عطر» از دیگر آیتم های ویژه گردهمایی امسال خانواده عاشوراییان است.

از اتفاقات ویژه مراسم صبح روز عاشوراییان اعطای نشان افسران جنگ نرم به پرتلاش های مجموعه براساس پارامترهایی همچون ایثار، همت، ادب، روحیه جهادی، مدیریت، خلاقیت و تخصص است. این مدال ها با ارزیابی فعالیت مجریان عاشوراییان در طی سال گذشته که به نوعی در جهت تحقق اهداف و پیشبرد عاشوراییان است به منتخبین اهدا خواهد شد. به علاوه موفقیت های اعضا در زمینه کسب مقام و رتبه علمی، ورزشی، هنری، پژوهشی در سطح استان و کشور در یک سال گذشته رصد می شود و به عنوان موفقیت برتر از آنان تقدیر خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم کانون مردم یاوران مجموعه فرهنگی عاشوراییان، کمک های مردمی را برای مناطق سیل زده جمع آوری می نماید.

لازم به ذکر است ویژه برنامه ساعت ۹:۳۰ صبح آدینه ۲۴ فروردین ماه واقع در میدان لاله، جنب فروشگاه رفاه، تالار هنر برگزار خواهد شد.

+ دیـــدگاه