ثبت دیدگاه

ظاهر مذهبان و مذهب ظاهران

myhome

رقص شمشیر :

ظاهر مذهبان و مذهب ظاهران

۲۴ / مهر / ۱۳۹۴ - ۸:۵۴ ب.ظ

به نام خدا
قصد ورود در دعوای ظاهر مذهبان و مذهب ظاهران (بخوانید اصولگرائی و اصلاح طلبی) را ندارم چراکه این دولبه یک قیچی هستند که با رقابت های غیرمردانه و هوس بازی هایشان به ریشه های انقلاب راستین سید روح الله می تازند.

ظاهر مذهب اگر با ظاهر مذهب نشست
باید از ایمان و دین خویش، برداریم دست

دیر فهمی و بی بصیرتی،برخی از این عناصر (که به واسطه عوام بودنشان است) بارها و بارها حرکت های خودجوش مردمی را که می توانست درخت انقلاب را بارورتر کند به رکود و یا انحراف کشانده و شاید باید سالها بگذرد تا معلوم شود به راستی دلیل این کج فهمی ها نفهمیدن بوده یا خیانت!
حالا قابل توجه همین عناصر اینکه در اقدام غیر هماهنگ و بدون مجوز! پایگاه اینترنتی مقام معظم رهبری در اقدامی (چه عرض کنم!) عکسی از شمشیر و سپر در نشان اصلی خود قرار داده که نمی دانم چه معنایی دارد!
.
پی نوشت:
چندروز قبل برخی به استفاده شمشیر درپوسترمحرم امسال عاشوراییان اشکالاتی گرفتند که البته در پست” رقص شمشیر یعنی چه”به آن پاسخ داده شد .امروز سایت رسمی مقام معظم رهبری در نشان خود از شمشیر وسپر استفاده هوشمندانه ای نموده . این یادداشت اشاره به برخی از متصدیان امور دارد که باعمق نگاه استراتژیک رهبری کمترآشنا هستند واگر اجازه پیدامی کردند شاید دیدگاههای ایشان راهم بانگاه خودشان محدود می کردند

+ دیـــدگاه