ثبت دیدگاه

عاشوراییان حامی فکر جوانان

photo_2017-12-27_22-37-58-2-1024x595

آیت الله مهدوی:

عاشوراییان حامی فکر جوانان

۱۱ / دی / ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹ ق.ظ

در اجلاسیه جوانان رضوی نمایشگاهی جنبی از دستاورد تشکل های همکار آستان قدس رضوی برپا شد که مجموعه فرهنگی عاشوراییان به عنوان تشکل محوری از استان اصفهان در این نمایشگاه حضور داشت.
آیت الله سید ابوالحسن مهدوی به عنوان چهره شاخص از شهر اصفهان از غرفه عاشوراییان بازدید کرد. وی عاشوراییان را به عنوان یکی از بهترین مراکزی که حامی جوانان هستند، دانست و گفت: یکی از مراکز موفقی که از ابتدای تأسیس در جریان فعالیت های آن بودم مجموعه عاشوراییان است. عاشوراییان در جذب جوانان و هدایت آن ها فعالیت های فراوانی داشته و در عرصه های هنری هم به خوبی ظاهر شده که برای جوانان و نوجوانان جذاب است و می تواند برای سایر استان ها نقش الگویی باشد که هر چه فعالیت ها در این زمینه تقویت شود قطعاً تأثیر بیشتری دارد.
عضو مجلس خبرگان رهبری هدف برگزاری این نمایشگاه را مسئله همفکری بیشتر در جامعه امروز بیان کرد و متذکر شد: در این نمایشگاه سعی شد مراکز مختلف فرهنگی از نزدیک باهم آشنا شوند و فعالیت های یکدیگر را ببینند؛ آنچه که ما بیشتر از آن حمایت می کنیم محتوای فکری است. هر چه در این زمینه تلاش بیشتری شود قطعاً تأثیر ماندگارتری دارد، لکن این محتوای فکری باید با جاذبه های ظاهری همراه باشد. امروزه جوانان با جاذبه های ظاهری جذب می شوند اما با نکات مهم فکری، تربیتی، اخلاقی و عرفانی ماندگارتر خواهند شد. انشالله همه مجموعه ها بتوانند در این زمینه با دعای امام زمان (عج) موفق باشند.

+ دیـــدگاه