ثبت دیدگاه

عاشوراییان خودجوش، جوان و با انگیزه

سردار نصر

سردار نصر

عاشوراییان خودجوش، جوان و با انگیزه

۲۶ / آبان / ۱۳۹۲ - ۷:۰۶ ق.ظ

نظرتان را در رابطه با عاشوراییان و نقشی که توانسته است در شهر در رابطه با کارهای فرهنگی ایفا کند با توجه به استفاده از خلاقیت ها و کارهای نویی که انجام می دهد بفرمایید؟

با توجه به اینکه من از شروع کار دوستان در جریان برنامه عزیزان بوده ام، به لطف خدا یک مجموعه خودجوش و جوان و با انگیزه با اعتقاد به ولایت این کار را شروع کرده ا ند و من می توانم بگویم که خیلی از مواقع جلوتر از خیلی ها بوده اند که با آینده نگری هایی که داشته اند جلوتر بوده اند و شاخصه نیروهای ارزشی همین است  و اگر نباشد عقب گرد کرده ایم.

در دفاع مقدس فرماندهانمان اکثرا نیروهای پرشوری بودند که توانستند ره صدساله را یک شبه طی کنند. ما معتقدیم که عزیزان عاشورایی ما به عنوان تعبیر حضرت آقا افسران جنگ نرم اند. امروزه جنگ نرم موضوعی است که بایستی به اعتقاد من با حساسیتی که حضرت اقا دارند ، باید به آن بپردازیم. این شوری که در اینجا هست کارنامه درخشانی دارند علاوه بر اینکه در کلان شهر اصفهان توانسته اند پایگاه خودشان را پیدا کنند ان شاالله می توانند به صورت کشوری نیز درخشیده شوند. به یاری خدا سعی عزیزان همین باید باشد تا سال به سال بهتر شوند و بتوانند با برنامه ای که دشمنان نظام برای ما طرح ریزی کرده اند مقابله کنند. بنابراین معتقدیم که مهمترین چیزی که توانسته عاشوراییان را درخشان تر نماید اخلاص دوستان و ولایت مداری این دوستان است که خداوند این توفیق را به آنها داده است. اگر این کمرنگ شود قطعا ضرر خواهند کرد. هدف باید خدایی باشد.

امیدواریم که با استفاده از ارتباطی که دوستان با بزرگان شهر دارا هستند بتوانند به اهداف عالیشان برسند.

مجموعه ای مثل عاشوراییان تأثیرگذاری زیادی در شهر دارند؛ چقدر فکر می کنید که مجموعه های دولتی بایستی در حمایت از این مجموعه نقش داشته باشند؟

قطعا بایستی مجموعه های دولتی و عمومی کمک کنند. اما ما نبایستی امید خیلی به اینها داشته باشیم. ما باید تلاش خودمان را بکنیم و خداوند نیز خودش کمک خواهد کرد و این عزیزان را بایستی حمایتشان کرد. ان شاءالله مسئولین به این شناخت برسند که بدانند بزرگی کار چقدر است و بتوانند متناسب با حجم کار حمایت کنند.

+ دیـــدگاه