ثبت دیدگاه

فقط برای دختران ۲۰+ –

1

به مناسبت جشن ولادت بانوی مهربانی:

فقط برای دختران ۲۰+ –

۲۲ / مرداد / ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان در آستانه ی ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها ۲۵ مردادماه، جشن روز دختر را با عنوان «فقط برای دختران ۲۰+ -» برگزار می کند. این ویژه برنامه با حضور و همراهی حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی، حاج محمد یزدخواستی و سرکار خانم مژده لواسانی خواهد بود.

مجموعه فرهنگی عاشوراییان در راستای برنامه های فرهنگی دینی خود در طول سال، سومین جشن ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها را با عنوان «فقط برای دختران ۲۰+ -» سال به همت واحد خواهران برگزار خواهد کرد.

این ویژه برنامه با سخنرانی حجت الاسلام شهاب مرادی و موضوع ازدواج ۲۵ مردادماه ساعت ۱۷ برگزار می شود و دیگر همراهان جشن حاج محمد یزدخواستی و سرکار خانم مژده لواسانی مجری جوان رادیو و تلویزیون با سابقه ی اجرا در برنامه هایی همچون کافه سوال و عصر خانواده از شبکه دو سیما، خواهند بود.

علاوه بر این، از دیگر برنامه های جشن دعوت از بانوان موثر شهری، قرعه کشی و اهدای جوایز ویژه ی کمک هزینه ی سفر به مشهد مقدس، برپایی غرفه ی فروش کتاب و تولیدات خانم های مجموعه و دیگر محصولات عاشوراییان است.

لازم به ذکر می باشد که واحد خواهران از حدود ۲ ماه پیش برنامه ریزی های لازم را جهت اجرای این ویژه برنامه آغاز کرده است و امسال به دو مسئله به صورت ویژه می پردازد؛ یکی از آنها بحث گروه سنی مخاطبان با نگاهی ویژه تر خواهد بود که مختص دختران متولد سال های ۷۱ تا ۷۶ می باشد و دیگری بحث ثبت نام برای شرکت در جشن که به سه طریق امکان پذیر است:

۱٫ به صورت ثبت نام اینترنتی از طریق سایت عاشوراییان به آدرس www.ashouraiyan.com

2. با ارسال عکس کارت ملی یا صفحه ی اول شناسنامه به همراه شماره موبایل به شبکه های اجتماعی عاشوراییان به شماره ی ۰۹۱۰۳۴۹۵۱۹۸

۳٫ به صورت حضوری با مراجعه به دفتر مجموعه فرهنگی عاشوراییان بین ساعات ۸ الی ۱۳ و ۱۶ الی ۲۰ واقع در خیابان ابن سینا، کوچه ارشاد (۳۳)، روبروی مسجد آقانور.

همچنین مجموعه فرهنگی عاشوراییان در سال های گذشته برنامه هایی از جمله «من دختر ایرانی هستم» و «سبک زندگی شما دختران چگونه است» را با حضور میهمانانی همچون حجت الاسلام شهاب مرادی و سرکار خانم نیلچی زاده، ویژه ی روز دختر برگزار کرده است . 

خبرگزاری مهر

خبرگزاری تابناک

پایگاه خبری تحلیلی رویش

جشن-روز-دختر

+ دیـــدگاه