ثبت دیدگاه

نهج البلاغه در نمایش های عروسکی مهدکودک عاشوراییان

photo_2019-02-10_18-46-43

در ویژه برنامه فاطمیه؛

نهج البلاغه در نمایش های عروسکی مهدکودک عاشوراییان

۲۳ / بهمن / ۱۳۹۷ - ۲:۳۲ ب.ظ

مهدکودک شکوفه های درخت عاشوراییان که نزدیک به سه سال است در ویژه برنامه های این مجموعه فرهنگی جهت رفاه حال مادران فعالیت می کند، در مراسم «بی تفاوت ها سقوط می کنند» به مدت سه شب میزبان کودکان بین سنین سه تا ۱۲ سال بود.
به گزارش خبرگزاری عانا مهدکودک شکوفه های عاشوراییان در شب های ویژه برنامه فاطمیه با همکاری مهدکودک ماهک واقع در خیابان زاهد روبروی مسجد تکیه فعالیت می کرد. به گفته سارا حمزه ایل مسئول مهدکودک عاشوراییان به دلیل وجود امکانات، فضای کافی و حضور ۲۰ مربی، هرشب نزدیک به چهل کودک بین سنین سه تا ۱۲ سال جهت رفاه حال مادران پذیرش می شدند که به سه گروه سه تا پنج، شش تا هشت و نه تا ۱۲ سال تقسیم می شدند و برای هر رده سنی برنامه هایی مناسب آن گروه شامل رنگ آمیزی و نقاشی با موضوع حضرت زهرا سلام لله علیها، نهج البلاغه و دهه فجر، قصه گویی، کاردستی و پخش اسلایدشوهای آموزشی در نظر گرفته شده بود.
همچنین در پایان هرشب پس از پذیرایی، برای همه ی بچه ها نمایش های عروسکی با شرح حکمتی از نهج البلاغه اجرا شد که به موضوعاتی همچون صبر، مهربانی با دیگران، مسخره نکردن و نفی نژادپرستی، کارهای نیک و بحث مهدویت می پرداخت.

+ دیـــدگاه