ثبت دیدگاه

نگاه مثبت حضور مؤثرین شهری به عاشوراییان

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۹_۰۳-۱۳-۳۳

با من بخوان؛

نگاه مثبت حضور مؤثرین شهری به عاشوراییان

۲۲ / مهر / ۱۳۹۶ - ۹:۵۳ ب.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان در ویژه برنامه دهه اول محرم الحرام تحت عنوان دینی که آن ها می گویند… نه! میزبان جمعی از مؤثرین شهری و همراهان خود بود؛ در لیست این میهمانان می توان به حضور شهردار جدید اصفهان نوروزی و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان اشاره کرد.

بخش روابط عمومی مجموعه فرهنگی عاشوراییان در طی برگزاری ۱۱ شب مراسم روضه اباعبدالله میزبان میهمانان ویژه و مؤثرین شهری بود این میهمانان ضمن گفتگو با مدیر اجرایی مجموعه و بازدید از غرفه ها و حضور درخیمه عزاداری با فعالیت ها و برنامه ها، طی سال های گذشته عاشوراییان آشنا شدند.

گفتنی است موضوع مراسم و حضور حجت الاسلام زائری به عنوان سخنران ویژه برنامه از نکات مشترکی بود که نظر کلیه مهمانان را به خود جلب کرده بود و نگاه مثبت آنان را نسبت به این دو مقوله در پی داشت. مدل پذیرایی شام هم از ویژگی های دیگری بود که مورد تحسین موثرین شهری قرار گرفت چرا که یک هیئت و مجموعه فرهنگی در حوزه هایی مثل اصلاح تغذیه و اصلاح سبک زندگی ورود پیدا کرده است.

همچنین مجموعه ای از تولیدات فرهنگی و مجله عاشوراییان تحت عنوان «با من بخوان» که شرح فعالیت های گذشته این مجموعه است به به موثرین و مهمانان مراسم اهدا می شود.

در دهه محرم امسال قدرت الله نوروزی شهردار جدید شهر اصفهان، حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، سردار معصوم بیگی فرمانده پلیس استان اصفهان، سردار فدا جانشین فرمانده سپاه استان اصفهان، فتح الله معین رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، سردار مجتبی شیروانیان مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان، حجت الاسلام اروجی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی، علیرضا نصر اصفهانی نایب رییس شورای اسلامی شهر به همراه اعضای دیگر شورا، مسعود احمدی مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان و حجت الاسلام اژه ای از میهمانان غرفه روابط عمومی عاشوراییان بودند.

+ دیـــدگاه