ثبت دیدگاه

هم افزایی فعایت های فرهنگی

دوره آموزشی سنگر اجتماعی

در سنگر اجتماعی مطرح می شود

هم افزایی فعایت های فرهنگی

۲۶ / فروردین / ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

اولین جلسه سنگر اجتماعی در سال ۹۳ و هجدهمین جلسه این دوره آموزشی این هفته با حضور حجت الاسلام زائری در سالن سوره برگزار می شود.

موضوع یازدهمین جلسه آبی هم افزایی فعالیت های فرهنگی و فعالیت های موازی می باشد که طبق روال قبل در دو قسمت راجع به آن صحبت خواهد شد. قسمت ابتدایی برنامه به توضیحات کارشناس سنگر اختصاص خواهد داشت و در قسمت دوم، هم سنگری ها سوالاتشان در مورد موضوع جلسه را به صورت کتبی یا شفاهی مطرح می کنند تا به آنها پاسخ داده شود.

تا کنون هفده جلسه از دوره آموزشی سنگر اجتماعی برگزار شده است که ده جلسه از آن با حضور کارشناس ثابت سنگر، حجت الاسلام دکتر محمد رضا زائری همراه بوده که موضوعات زیر در آن مطرح شده است: ۱) وقتی از فعالیت و کار فرهنگی حرف می زنیم دقیقا منظورمان چیست؟ ۲)مراحل یک فعالیت فرهنگی (چگونه یک فعالیت فرهنگی را شروع کنیم؟) ۳)نقش مخاطب در فعالیت فرهنگی ۴) مؤلفه های فعالیت فرهنگی (استانداردهای فعالیت فرهنگی) و اقتصاد فرهنگ ۵) خلاقیت و نوآوری در فعالیت فرهنگی + حد و مرز نوآوری ۶) نسبت انقلاب اسلامی و فعالیت فرهنگی (مدل تعامل فعالیت فرهنگی با انقلاب) و نسبت سیاست و فرهنگ، ۷) فعالیت فرهنگی دولتی یا مردمی، ۸) تاثیر زمان و مکان در فعالیت فرهنگی و فعالیت فرهنگی در خارج از ایران، ۹) ابزارها(نقش رسانه-چهره به چهره-لزوم و شیوه ی تغییر روش) و آینده فعالیت فرهنگی.

هجدهمین جلسه دوره آموزشی سنگر اجتماعی ۲۸ فروردین ماه ۹۳ در سالن سوره واقع در خیابان آمادگاه برگزار خواهد شد.

+ دیـــدگاه