ثبت دیدگاه

هنر ما درلحظه درست عمل کردن است

شب هفتم محرم 98(62)

انتظامات بدنه اصلی مجموعه خواهد بود،

هنر ما درلحظه درست عمل کردن است

۱۶ / شهریور / ۱۳۹۸ - ۳:۳۳ ب.ظ

جلسه انتظامات ستاد محرم هیئت عاشوراییان ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۸ با حضور مدیر شورای مرکزی و جمعی از خادمین انتظامات برگزار گردید.

در ابتدای جلسه فرشادفر مدیر شورای مرکزی عاشوراییان گفت و گویی با خادمین درباره ارتباط خوب با مخاطبین داشت و بیان کرد: با تمام مشکلات، سختی ها و فشار کاری که در جلسه هست باید ارتباط خوب و دو طرفه ای با مخاطبین داشته باشید. هنر این است که در لحظه درست عمل کنیم و ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کنیم، انتظامات مهم ترین بخش مجموعه به شمار می رود و اولین و آخرین برخوردها با انتظامات است .

روح الله فرشادفر در ادامه خطاب به خادمین متذکر شد: از شب ششم به بعد حجم کاری اضافه می شود و ما باید آمادگی بیشتری پیدا کنیم که حتی اگر کاری هم از دستمان بر نیامد، خوش رو باشیم. هنر این است که مهمان های یک شبه را همیشگی کنیم. بنده فشار کاری زیاد شما را درک می کنم و می فهمم که بعضی مواقع مردم با شما برخورد خوبی ندارند اما مطمئن باشید برکت کارهایی که کرده اید را در زندگی خواهید دید.

وی در اتمام سخنان خود ترفند روانشناختی را به انتظامات آموزش داد و یادآور شد: اگر بتوانید اعتماد بنفس مخاطب را بالا ببرید به شما اعتماد می کند. برای اینکه اعتماد به نفس او را بالا ببرید لازم است این پنج نکته را به یاد داشته باشید اول اینکه هرچه می گوید تأیید کنید، دوم از آن تقدیر کنید، سوم تحسین کنید، چهارم هرچه گفتند بپذیرید و در آخر همیشه لبخند بزنید. در پایان جلسه نیز رفیعی مسئول ارزیابی برنامه نکات اخلاقی را بازگو کرد.

+ دیـــدگاه