ثبت دیدگاه

هنوز کمک لازم است…

11111

یاوری مردم را باور داریم؛

هنوز کمک لازم است…

۰۴ / اسفند / ۱۳۹۶ - ۶:۱۱ ب.ظ

کانون مردم یاوران مجموعه فرهنگی عاشوراییان در مراسم فاطمیه امسال، علاقه مندان و فعالان فرهنگی را جهت عضویت در این کانون ثبت نام و طبق نیازسنجی های انجام شده کمک های مردمی را برای مناطق زلزله زده جمع آوری می کند.
نهاد اجتماعی مجموعه فرهنگی عاشوراییان با هدف جریان سازی اجتماعی فعالیت می کند و سال های گذشته در حوزه سبک زندگی به تولید محصولات فرهنگی با عنوان «کمک» پرداخته که با استقبال مخاطبان مواجه شده است. «کانون مردم یاوران» نیز زیر مجموعه نهاد اجتماعی و مربوط به خدمات اجتماعی مجموعه فرهنگی عاشوراییان است که این خدمات با هدف محرومیت زدایی مختص اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه می باشد . این کانون با این سبک و سیاق که مردم برای مردم به صورت خودجوش و برای خدمت به خلق که بهترین عبادت است، کار کنند و مشکلاتشان را حل کنند؛ شکل گرفته است؛ در واقع کانون مردم یاوران، کانونی است که مردم باور است و باور دارد مردم می توانند بسیاری از مسائل را خودشان رفع کنند.
مجموعه فرهنگی عاشوراییان که در سال های اخیر با برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم استان خراسان، اصفهان و نظافت مسیر راهپیمایی اربعین فعال بوده، امسال نیز با اتفاق تأثربرانگیز زلزله کرمانشاه و کرمان اعلانی را مبنی بر جمع آوری کمک های مردمی اعم از اقلام غیر نقدی و نقدی اعلام و بسته هایی را به این مناطق ارسال کرد که با توجه به گستره این خدمت رسانی، «کانون مردم یاوران مجموعه فرهنگی عاشوراییان» حول یک ساختار شکل گرفت تا ظرفیت و پتانسیل موجود را در عرصه خدمت رسانی به کار گیرد.
گفتنی است «کانون مردم یاوران» در مراسم فاطمیه امسال مجموعه فرهنگی عاشوراییان، علاقه مندان و فعالان فرهنگی را جهت عضویت در این کانون ثبت نام می کند و طبق نیازسنجی های انجام شده کمک های مردمی را اعم از نقدی و غیرنقدی شامل حبوبات، برنج، ماکارونی و روغن برای مناطق زلزله زده کرمان و کرمانشاه جمع آوری می کند.
به گفته مسئول نهاد اجتماعی شعار این کمپین «هنوز کمک لازم است…» خواهد بود چراکه برخی از افراد بر این باورند که کمک های ابتدایی کافی بوده اما اخبار، اطلاعات و مشاهدات نشان می دهد هنوز نیاز به کمک های فوری مردمی است. کمپین ویژه کانون مردم یاوران در شبکه های اجتماعی نیز اطلاع رسانی و فعال شده و بعد از جمع آوری کمک ها فعالیت خود را در قالب گروه های کمک رسانی به صورت حضوری در کرمانشاه آغاز خواهد کرد.
لازم به ذکر است برای ارتباط با این کانون می توانید با شماره روابط عمومی مجموعه فرهنگی عاشوراییان ۰۹۱۳۳۱۹۷۸۸۳ تماس حاصل نمایید.

+ دیـــدگاه