ثبت دیدگاه

وقتی که قراره هر شب جمعه کربلا باشیم

پیاده آمده ایم

پیاده آمده ایم؛

وقتی که قراره هر شب جمعه کربلا باشیم

۰۴ / فروردین / ۱۳۹۶ - ۶:۴۳ ب.ظ

برنامه تلویزیونی “پیاده آمده ایم” با حضور امیرشکرچی زاده به عنوان مجری طرح که از اعضای مجموعه فرهنگی عاشوراییان می باشد این برنامه را در دو فصل هدایت کردند که فصل اول ۱۰ ویژه برنامه در دهه اول محرم با اجرای وحید ملتجی تهیه کننده برنامه از شبکه سه سیما با موضوع محبت امام حسین (ع) پخش شد و در فصل دوم ۱۲ قسمت با سه موضوع محبت در خانواده، گفت‌وگو و تعهد و مسئولیت‌پذیری که شب های جمعه حوالی ساعت ۲۴ از شبکه یک بر روی آنتن می رود.


فصل اول برنامه به مناسبت پیاده‌روی اربعین تولید شد و چون نماد این حرکت پیاده رفتن به کربلا بود، نام «پیاده آمده‌ایم» را برای برنامه انتخاب شد، یعنی همراه با زائران اربعین باشیم و فصل اول ۱۰ شامل ویژه برنامه با حضور حجت الاسلام شهاب مرادی بود.
موضوع فصل دوم برنامه «پیاده آمده‌ایم» براساس سه موضوع محبت در خانواده، گفت‌وگو و تعهد و مسئولیت‌پذیری انتخاب شده است که در ۱۲ قسمت با حضور سه کارشناس برجسته مذهبی آقایان حجت الاسلام محمدرضا زائری، حجت‌الاسلام شهاب مرادی و حجت الاسلام علی سرلک با ساختاری کاملا متفاوت و به صورت زنده از روز پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه و از کربلا، روی آنتن شبکه اول سیما رفته است.
با توجه به اینکه استودیو برنامه «پیاده آمده‌ایم» مجاور درب اصلی حرم سیدالشهدا قرار دارد، طرح #سلام_نیابتی در فصل دوم برنامه «پیاده آمده‌ایم» و با نیت افزایش محبت در خانواده و ابزار ارادت به ساحت مقدس امام حسین(ع) طراحی گردید که با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد.
مخاطبان برنامه #پیاده_آمده_ایم از طریق سامانه ۱۰۰۰۸۵ وسیستم‌صوتی ۰۲۱۴۲۸۸۷۷۷۷ با ارسال پیام کوتاه و پیام‌صوتی به صورت گسترده‌ای در طرح #سلام_نیابتی شرکت کرده‌اند.
مخاطبان برنامه می‌توانند با مراجعه به کانال تلگرامی برنامه به آدرس piadehamadeim@ و صفحه اینستاگرام برنامه به نشانی piadehamadeim در جریان جدیدترین اخبار، بخش‌های منتخب برنامه،عکس‌های اختصاصی از کربلای معلی و… قرار گیرند.

+ دیـــدگاه