ثبت دیدگاه

پرتلاش های عاشوراییان را بشناسید

photo_2019-04-13_20-12-19

در دید و بازدید مجریان؛

پرتلاش های عاشوراییان را بشناسید

۲۴ / فروردین / ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹ ب.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان چند سالیست که در اقدامی خلاقانه نشان ها و مدال هایی را که هر کدام خصیصه یک افسر جنگ نرم است را به مجریان برگزیده خود اعطا می کند. این نشان ها شامل عناوینی همچون ادب، همت، ایثار، خلاقیت، تخصص و مهارت، مدیریت، نظم و روحیه جهادی می باشند.

نشان ویژه عاشوراییان به افراد موثر در زمینه فرهنگی و کسانی که به نوعی یاری دهنده این مجموعه فرهنگی هستند اختصاص دارد که در سال ۹۸ به رسول محمد قلی مدیر کانون دانش پژوهان نخبه و حامد مغروری هنرمند گرافیست انقلابی، همراه ویژه عاشوراییان در زمینه گرافیک اعطا شد. مغروری طراح پوستر محرم عاشوراییان در سال ۹۷ بود که این پوستر رتبه اول کشوری در زمینه ایده سوگواره پوسترهای عاشورایی را کسب کرد.

شاخص های نشان تخصص و مهارت شامل متخصص بودن، کسب مهارت و افزایش تخصص در بخش مورد نظر می باشد که این نشان امسال در رشته عکاسی به حسین دهقانی اعطا شد.

عاشوراییان برگزیدگان در فعالیت محرم ۹۷ را به جهت حضور موثر و فعال به شرح ذیل اعلام کرد: امید کلانتری مسئول پشتیبانی ویژه برنامه محرم، طاها حسینی برگزیده فعالیت در واحد تصویر، فاطمه ترابی منتخب بخش دانش آموزی به جهت مشارکت و حضور موثر در بخش های دانش آموزی، انتظامات، کفش داری، مهدکودک، عکاسی و تدارکات و زهرا سادات طباطبایی معاونت انتظامات محرم خواهران.

همچنین مجموعه فرهنگی عاشوراییان موفقیت های مجریان در زمینه کسب مقام و رتبه های علمی، هنری، پژوهشی، ورزشی در سطح استان و کشور را در طی یک سال رصد می کند و به عنوان موفقیت برتر از آنها تقدیر می شود. در این بخش از زهرا کریمیان مقام اول جشنواره هنرهای تجسمی کشوری در رشته نقاشی و خط، زینب سادات مسائلی مولف کتاب معاد در نهج البلاغه، اعظم قاسمی دارنده مدال طلای کشوری در رشته کیک بکسینگ و بهناز عابدی مقام دوم جشنواره انجمن صنفی خبر ایران در بخش مصاحبه و مترجم کتاب ده چیزی که از آن متنفرم – با موضوع چالش های پیش روی جوانان و نوجوانان مسلمان پس از مهاجرت به کشورهای غربی – تقدیر شد.

همچنین عاشوراییان به جهت  پاسداشت روز پاسدار در برنامه صبح روز عاشوراییان از مجریان خود که در سپاه فعالیت دارند از جمله محمد فقیه، محمد بابایی، حمید حیدری و افسانه امیری تقدیر کرد به علاوه از محمد حسن رزمخواه به جهت داشتن روحیه ایثارگرانه و زحمات موثر و جدی در بخش تبلیغات تقدیر شد. وی آتشنشان است و ۱۰۰ روز پیش در حین انجام وظیفه و حادثه آتش سوزی از ارتفاع سقوط کرد.

گفتنی است حمید جنترانی شایسته تقدیر ادب، امیر مالکی شایسته تقدیر مهارت در بخش تصویربرداری، مسعود مسائلی در قسمت تدارکات و پشتیبانی و راضیه احمدی مسئول پژوهشکده و ارزیابی خواهران شایسته تقدیر همت و زهرا ترکانی شایسته تقدیر نظم شدند.

+ دیـــدگاه