ثبت دیدگاه

چهل سال بعد

444

بررسی جایگاه انقلاب اسلامی؛

چهل سال بعد

۱۸ / اردیبهشت / ۱۳۹۸ - ۲:۱۰ ب.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان اولین جلسه از سلسله جلسات «چهل سال بعد» را چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور یاسر عرب، مستندساز برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری عانا این سلسله جلسات با نگاه به آینده ی انقلاب اسلامی در ۴۰ سال بعد و جایگاه و نقش آن در حوزه های مختلف مثل فرهنگ، اقتصاد، رسانه و… ضمن آسیب شناسی عملکرد چهل سال گذشته انقلاب، مورد بحث قرار خواهد گرفت که اولین جلسه آن در دو قسمت سخنرانی و کارگاهی با حضور یاسر عرب از مستندسازان مطرح کشور و خانواده عاشوراییان با رویکرد توانمندسازی اعضای داخلی این مجموعه فرهنگی و مخاطبان هیئت هفتگی بهشت برگزار می گردد.

گفتنی است یاسر عرب کارگردان سینما و تلویزیون، مستندهای متعددی ساخته است که از آن ها می‌توان به «ماهی‌ها در سکوت می‌میرند»، «مهدکودک، آری یا خیر»، «ننه قربون»، «نان جنگ»، «کدام مسجد» و… اشاره کرد؛ در حوزه ادبیات کودک و نوجوان نیز کتاب‌های مختلفی نوشته است. وی برگزیده جشنواره مردمی فیلم عمار است و فانوس این جشنواره را از آن خود کرده است.

شایان ذکر است جلسه اول این ویژه برنامه ۲۵ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۸ در دفتر مجموعه فرهنگی عاشوراییان واقع در خیابان ابن سینا، کوچه ارشاد (۳۳)، روبروی مسجد آقانور برپا می شود.

+ دیـــدگاه