ثبت دیدگاه

گام دوم انقلاب با خون شهدا مستحکم خواهد شد

photo_2019-03-04_00-02-34

هم پیمانی عاشوراییان بر ادامه مسیر شهدا؛

گام دوم انقلاب با خون شهدا مستحکم خواهد شد

۱۳ / اسفند / ۱۳۹۷ - ۳:۴۲ ب.ظ

مجموعه فرهنگی عاشوراییان ویژه برنامه یادبود شهدای حریم امنیت با عنوان «شهدای وطن» را یکشنبه ۱۲ اسفند ماه ۹۷ با همکاری هیئت فداییان حسین و حضور خانواده معظم شهدا، مداحی حاج محمد یزدخواستی و سید رضا نریمانی برگزار کرد.
در این مراسم که خانواده ی شهیدان سرافراز حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، شهید رضا رحیمی جوان ترین شهید این حادثه، شهید امید اکبری و شهید مرتضی فاضل حضور داشتند و با اهدای هدایایی به رسم ادب از مقام آنان تجلیل شد.
روح الله فرشادفر مدیر شورای مرکزی عاشوراییان ضمن تقدیر از خانواده معظم شهدای حریم امنیت و تشکر از حضور هیئت فداییان حسین که در برگزاری این مراسم همکاری کردند،  گفت: ان شاالله عزم و اراده بر ادامه مسیر شهدا در دورانی که به تعبیر من دوران غربت انقلاب و فرهنگ انقلابی است، داشته باشیم و در گام دوم انقلاب که حضرت آقا بیان کردند، این خون ها برکت دهنده قدم های نوجوانان و جوانان که ادامه دهنده مسیر شهدا هستند، باشد.

حجت الاسلام سراجی نیز در تجلیل از جایگاه شهدا، مقام ایثار و خانواده های آنها بیان کرد: امیرالمومنین در لیله المبیت  جای پیامبر خوابیدند و لحظه ای تردید به خودشان راه ندادند. خیلی ها با امام حسین علیه السلام حرکت کردند و تا کربلا آمدند ولی در لحظه ای که لحظه امتحان بود، نماندند.

وی افزود: بنا به فرموده امیرالمومنین جایی که معلوم می شود هرکس چه کاره است و جوهر مردانگی و بزرگی خودش را می تواند نشان دهد، ایثار بر جان است. برای کسی که این مسیر را انتخاب می کند، ایمان قوی و اطمینان قلبی لازم است ، همان ططور که چقدر ایمان قوی می خواهد پدر و مادر و خانواده این عزیزان شهدا بگویند: خدایا شکرت که فرزندمان در مسیر تو آمده است.
گفتنی است هیئت هفتگی بهشت هر یکشنبه از ساعت ۱۹:۳۰ واقع در خیابان ابن سینا، کوچه ارشاد، روبروی مسجدآقانور برگزار می گردد.

+ دیـــدگاه