ثبت دیدگاه

یک بازی هیجان انگیز می تواند فردای شما را بسازد

IMG_1142

برگزاری مسابقات دخترانه عاشوراییان؛

یک بازی هیجان انگیز می تواند فردای شما را بسازد

۰۲ / تیر / ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵ ب.ظ

نهاد تربیت مجموعه فرهنگی عاشوراییان- واحد خواهران ویژه برنامه «آمده ایم فردا را بسازیم» طی سه روز با حضور ۲۲۰ نفر از دانش آموزان دختر پایه هفتم برگزار کرد.
به گزارش خبرگزاری عانا این برنامه که قبل از ماه مبارک رمضان ویژه پسران دانش آموز در دو روز متوالی برگزار شد؛ با همت نهاد تربیت واحد خواهران از ۲۷ الی ۲۹ خردادماه ویژه دختران نیز برگزار گردید. در این برنامه پرشور و هیجان انگیز دانش آموزان پس از ثبت نام و پذیرش؛ در ابتدای ورود به سوالات تست استاندارد شناسایی هوش های چندگانه پاسخ دادند و سپس مسابقات طی هشت مرحله با حضور هشت تیم گروهی انجام گرفت و دانش آموزان هر سانس در قالب هشت تیم برسر میزهایی که یک مدل از هوش آنها به عنوان مثال هوش ریاضی و منطق، هوش بدنی و جنبشی، فضایی-تجسمی، موسیقیایی و… ارزیابی می شد، حضور پیدا کردند و ناظران براساس توانمندی هر فرد به آنها امتیاز دادند.
به گفته مسئول نهاد تربیت خواهران، این مسابقات علاوه بر ایجاد هیجان و شور و نشاط، بر بحث انجام کارگروهی و رعایت ویژگی های یک گروه در بین دانش آموزان تأکید بسیار داشت و تلاش بر این بود تا هوش هشت گانه بچه ها در قالب انجام بازی های متفاوت و هیجان انگیز مورد ارزیابی قرار گیرد. همچنین در حاشیه مسابقات والدین به همراه بچه ها در محل برگزاری برنامه حضور داشتند و برای آنها توضیح داده شد که قرار است چه اتفاقی بیافتد.
گفتنی ست یکم تیرماه ۱۳۹۸ طی برگزاری همایشی با حضور والدین پسران و دختران شرکت کننده در مسابقات، نتایج کارنامه هر فرد اعلام خواهد شد و از دانش آموزان بنا به علاقه مندی و متناسب با استعدادشان در کلاس های مهارت رسانه ای عاشوراییان ثبت نام به عمل خواهد آمد.

+ دیـــدگاه